Zkusíme Chumelení

03.12.2021

I když vlastně zatím nevíme, jaká bude situace po Novém roce, nedá nám to. Nechceme zahálet. Proto se pokusíme nějaká představení přivézt. 

Při posledním Chumelení jsme slibovali, že bychom rádi zavedli diváckou anketu o nejlepší představení, dále předplatné či losování volných vstupenek. 

Jak jistě chápete, nemá to v dnešní době smysl. Myšlenku však neopouštíme a doufáme, že už v příštím ročníku ji budeme schopni naplnit. Držme si navzájem palce.

Pro letošní ročník máme předjednána přibližně 4 představení, z nichž jedno bude repríza naší nedávné premiéry Podnebí. Prozatím však vyčkáváme se zveřejněním, abychom Vás zbytečně nemátli.

Proto tedy sledujte náš web či Facebook, případně hlášení dobronínského rozhlasu. Tam se vždy dozvíte všechny potřebné informace. 

Jak jistě víte, nelze dnes s určitostí říci vůbec nic, ale jako první pokus jsme domluvili hostování našeho tradičního účastníka Chumelení, Rádobydivadla Klapý. Jejich inscenace jsou vždy excelentní, takže si nenechte ujít Jakobowski a Stjerbinski, a to 16. ledna 2022. Více na záložce Chumelení, tedy zde.

Tak pevné zdraví a snad 16. ledna na viděnou!

Vaši Zmatkaři