V neděli bude Chumelit - letos naposledy

02.03.2023

V neděli 5. 3. od 17 hodin se rozloučíme s letošním ročníkem Dobronínského divadelního Chumelení.

Ročník to byl jubilejní, dvacátý, a vyznačoval se až doposud především mimořádnou diváckou návštěvností. Ještě nemáme propočítané úplné statistiky, protože nevíme, kolik lidí dorazí v neděli, ale již nyní jsme překonali průměr 100 diváků na jedno představení (a to i s tím, že na odpolední, pro mládež, jich přišlo jen 22).

Co stojí za touto rekordní návštěvností nevíme, možná byste nám mohli vy, naši diváci, říci, co vás na náš festival přilákalo. Jestli je to z vašeho pohledu zdařilý výběr inscenací, nebo vás nalákala příznivá cena za vstupenku... Máte-li chuť se s námi podělit, napište nám na náš FB profil nebo mailem na zmatkari@zmatkari.cz.

Přivítáme i podněty či nápady, jak Chumelení vylepšit, co byste třeba rádi viděli a podobně.

Inu tedy, diplomy a ceny pro vítězné soubory jsou připravené, jen po posledním představení doplníme vítěze. Dárky od sponzorů jsou také připraveny nebo zamluveny.

Nestihnete-li nedělní představení souboru Bezchibi z Brtnice (začíná tradičně v 17 hodin), nebo se (nedejbože) nevejdete do sálu, nemusíte mít strach. O výhru nepřijdete. Čísla výherních vstupenek budou zveřejněna zde, na našem FB i na stránkách obecního úřadu. A ceny na Vás případně počkají v Kavárně Na statku, nebo se dohodneme kde a jak si je převezmete.

Případně můžete přijít až na vyhlášení, které začne přibližně v 18:30. Jen prosím ve foyeru zachovejte klid, abyste nerušili představení, pokud ještě poběží!

Těšíme se na Vás!

Vaši Zmatkaři